пумпи експерт

pumps expert/20 years
  • info@zhuoxinpump.com
  • + 86-533-2901887

за нас

добредојден

ко Zibo ZhuoXin пумпа индустрија, ООД се наоѓа во индустрискиот град век познат како пумпа главен град на град во Кина-Zibo, Шандонг Province.With на високи професионални технички персонал, напредни машинската опрема и комплетен систем за управување со квалитетот, ZhuoXin стана добро -known производител на вакуум пумпи и вакуум опрема во Кина.

Нашите сигурен квалитет на производот, стабилни перформанси и по продажбата на услуги е ефикасно и внимателен да ги направиме нашите производи широко acclaimed.The производи се продаваат низ целата земја и се извезуваат во САД, Германија, Индија, Југоисточна Азија и во други земји, како и . Нашата компанија ќе соработува со сите наши партнери преку флексибилен начин со сериозен став.

Нашата цел: Живеење на квалитет и развој на технологијата.

Прочитај повеќе
Прочитај повеќе

нашите партнери

најдобар прв план ви

WhatsApp Онлајн Chat!