пумпи експерт

pumps expert/20 years
  • info@zhuoxinpump.com
  • + 86-533-2901887

Контактирајте не

ZIBO ZHUOXIN пумпа индустрија CO, ООД

адреса

Јужниот дел на запад десетина патот на Zibo Сити, провинцијата Шандонг, Кина.

Е-пошта

телефон

+86-533-7274918

часа

Понеделник-сабота: 08:30-06:00

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!