pompa ekspert

pumps expert/20 years
  • info@zhuoxinpump.com
  • + 86-533-2901887

rreth nesh

i mirëpritur

bashkë ZiBo Zhuoxin Pump Industry, Ltd, është e vendosur në një qytet industrial të shekullit të njohur si kryeqytet Pump e Kinës qytetit-Zibo, Shandong province.With shtabet lartë profesionale teknike, pajisje të përparuara makinë dhe të plotë të sistemit të menaxhimit të cilësisë, Zhuoxin ka bërë një të mirë prodhues -known i pompa vakumi dhe pajisjeve vakum në Kinë.

cilësia e besueshme e produktit, punën tonë të qëndrueshme dhe pas shitjes shërbimi është efektive dhe i zhytur në mendime për t'i bërë produktet tona gjerësisht acclaimed.The produktet janë shitur në të gjithë vendin dhe të eksportuara në Shtetet e Bashkuara, Gjermania, India, Azia Juglindore dhe vendet e tjera, si dhe . Kompania jonë do të bashkëpunojë me të gjithë partnerët tanë nëpërmjet një mënyrë fleksibile me një qëndrim serioz.

Qëllimi ynë: Të jetosh në cilësinë dhe zhvillimin në teknologji.

Lexo më shumë
Lexo më shumë

Partnerët tanë

parat më të mirë të

WhatsApp Online Chat!